Odzież i obuwie

Skuteczne środki do czyszczenia i impregnacji butów i odzieży

Dbanie zarówno o buty jak i ubrania, warto rozpocząć od prawidłowego czyszczenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz preparaty i uniwersalne produkty, które z pewnością przydadzą się zarówno w gospodarstwie domowym jak i w zakładzie pracy produkcyjnej.

Proponowane przez nas środki do mycia zarówno obuwia jak i odzieży są wielokrotnie sprawdzane i niezwykle skuteczne. Większość z nich są w konsystencji płynnej lub pianki. To produkty dzięki, którym w szybki i niezawodny sposób usuniesz uporczywe zabrudzenia takie jak błoto, plamy po winie, ślady po soli czy po kawie. 

Dbanie o tkaniny i obuwie- najskuteczniejsze preparaty z nanotechnologią.  

Dzięki skutecznej nanotechnologii zgodnie, z którą produkowane są nasze niezawodne środki, najbardziej uporczywe zabrudzenia i plamy są rozbijane i usuwane. To daje pewność, że zarówno tkaniny jak i obuwie są prawidłowo wyczyszczone, a powierzchnia ubrań  zyskuje delikatną powłokę ochronną. Dzięki tym preparatom, nie musisz używać wyniszczających odplamiaczy do tkanin. Poznaj piankę do czyszczenia tkanin i obuwia. 

Impregnat do butów i ubrań, czyli jak zabezpieczyć odzież i obuwie przed zanieczyszczeniami

Po odpowiednim czyszczeniu warto zaimpregnować odzież i obuwie odpowiednimi środkami. Nasze preparaty impregnacyjne pomogą zabezpieczyć ubrania i buty przed zniszczeniami. Dzięki specjalnej nanotechnologii z której nasze preparaty są wykonane,  impregnat sprawi, że Twoja obuwie oraz odzież pewnością będą odporne na błoto, wodę oraz plamy.

Co więcej ubrania pozostaną suche, niezależnie od warunków pogodowych.  Ten impregnat do butów to preparat idealny dla osób narażonych podczas pracy na deszcz i śniegi czyli zmienne warunki atmosferyczne. To również świetny środek na obuwie i odzież dziecięcą. ( wcześniej sprawdź skład preparatu i upewnij się, że dziecko nie jest uczulone)

Impregnacja butów i ubrań

W naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko bezpieczne dla środowiska. Skutecznie zabezpieczają zarówno ubrania jak i buty przed zniszczeniem solą drogową i niszczącymi obuwie zaciekami solnymi. Jeśli pojawią się plamy, zmywają się bez problemu, a to za sprawą wcześniejsze impregnacji obuwia.

Nasze preparaty do tkanin nie zaklejają porów i pozwalają materiałom oddychać. Impregnat powleka obuwie i ubrania niewidzialną powłoką, która działa nawet do kilku lat. To wpływa na utrzymanie w świetnej kondycji ulubionych butów i ciuchów. Świetnie nadaje się zarówno do ubrań roboczych jak i tych noszonych na codzień.

Jak zaimpregnować buty i odzież?

Impregnację butów i odzieży należy rozpocząć od precyzyjnego oczyszczenia powierzchni impregnowanej. Wyczyść zatem całość, niezależnie od tego czy impregnujesz buty czy ubrania.

Używając gąbeczki np tej do nakładania środków czyszczących i impregnatów, dokładnie nanieś środek na całość powierzchni. Podczas impregnacji odzieży oraz obuwia, warto delikatnie wklepać preparat, aby dotarł do głębszych warstw materiałów.  Następnie odłóż impregnowaną rzecz w bezpieczne miejsce, a po nałożeniu odczekaj około godzinę czasu, aż preparat całkowicie się wchłonie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Shopping Cart