Motoryzacja

Środki do czyszczenia i impregnacji samochodu

Zarówno dbanie o czystość auta z zewnątrz jak i wewnątrz wymaga przygotowania, czasu i wyboru odpowiednich środków. Zanim przejdziemy do mycia auta z zewnątrz, warto również zadbać o środek kabiny. Sprzątanie auta w środku zwykle jest wygodniejsze, ponieważ można to robić nie zważając na warunki pogodowe. To nie znaczy jednak, że zewnętrzne mycie auta jest mniej ważne. 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne środki do czyszczenia samochodu, które zapewnią szybkie i skuteczne mycie auta zarówno w środku jak i na zewnętrz.

Środki do czyszczenia auta – jak poradzić sobie z wyczyszczeniem samochodu wewnątrz?

Zarówno czyszczenie tapicerki skórzanej jak i welurowej, z tworzywa sztucznego, wymaga stosowania specjalnie przeznaczonych do tego  preparatów. Preparaty czyszczące są dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu umożliwia to idealne dopasowanie do konkretnych potrzeb.  Oprócz środków czyszczących, należy zadbać również o preparaty impregnujące, które pozostawią świeżość tapicerki na dłużej. Dzięki impregnacji suche plamy nie przywierają do tapicerki, a mokre z kolei nie wchłaniają się w fotele. To znacznie ułatwia utrzymywanie czystości w samochodzie. Poznaj środek do impregnacji tapicerki skórzanej., a także środek do impregnacji tapicerki welurowej.

Środki do czyszczenia samochodu – czyli jak umyć auto zewnętrz?

Czyszczenie auta z zewnątrz to również ważny element pielęgnacji. Warto zwrócić uwagę na dobrej jakości środki czyszczące, które pozwolą na skuteczną walkę z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezastąpioną aktywną pianę do mycia samochodu. To innowacyjny środek, który rozbija strukturę brudu i łatwo czyści powierzchnię samochodu. To preparat, który nie zostawia zacieków i osadu, a jedynie idealny połysk karoserii. Oprócz środków myjących do mycia zewnętrznego auta, proponujemy nabłyszczające woski do aut, które pięknie wykańczają powierzchnię. Kremowy wosk samochodowy to innowacyjny środek do pielęgnacji, który jest trwały i skuteczny. Chroni auto przed kurzem, brudem i ewentualną korozją. Dodatkowo ten preparat jest świetny do usuwania mikrorys na karoserii samochodu.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Shopping Cart