Dom i ogród

Środki czyszczące i impregnaty do domu i ogrodu

Odpowiednie środki czyszczące i impregnaty do domu i ogrodu, zapewniają zwiększenie komfortu przebywania i korzystania z ich przywilejów. Zatem w każdym domu powinny znaleźć się dobrze dobrane preparaty, które w prosty sposób uporają się z plamami i zabrudzeniami. 

Utrzymanie porządku z dobrze dobranymi środkami jest łatwiejsze, a dom i ogród wygląda nienagannie. 

Preparaty czyszczące można podzielić na chemię, która ułatwia sprzątanie pomieszczeń w domu jak łazienka, kuchnia oraz czyszczenie i impregnacja  elementów zabudowy przydomowego ogrodu. Istnieją uniwersalne środki do czyszczenia na przykład, uniwersalny płyn do mycia łazienek, płyn do mycia podłóg i gresów, czy płyn do mycia szyb. Ale również preparat do czyszczenia tapicerki, uniwersalny środek do czyszczenia i pielęgnacji mebli. 

Impregnaty do domu i ogrodu to trwałe preparaty, które pozwalają na utrzymywanie czystości wielu elementów codziennego użytku. Impregnat do szyb kabin prysznicowych, ochrona płyty grzewczej indukcyjnej czy impregnat do bruku i kostki brukowej. Wszystkie środki doskonale radzą sobie z zabezpieczeniem i impregnacją, która pozwala na dłuższe cieszenie się z pięknego wyglądu domowych urządzeń. 

Środki czyszczące do łazienki

Łazienka w domu jest pomieszczeniem, które wymaga szczególnej troski i zainteresowania. Czyszczenie jej powinno odbywać się systematycznie, ponieważ znajdująca się tam woda, może powodować trwalsze zniszczenia. Uniwersalne produkty do czyszczenia łazienki z pewnością pomogą w dokładnym umyciu kabiny prysznicowej, kamienia naturalnego, kranów i umywalek. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno preparaty czyszczące jak i impregnujące. 

W łazience zatem warto zadbać o to, aby znalazły się:

  • Uniwersalny preparat do czyszczenia łazienek – każdy element łazienki jest dzięki temu środkowi utrzymany w nienagannej czystości. Można nim umyć każdą powierzchnię w łazience, zarówno armaturę łazienkową jak i płytki ścienne i podłogowe.
  • Środek do czyszczenia fug – fugi w łazience, szczególnie te pomiędzy płytkami podłogowymi z czasem stają się brudne, sprawiając wrażenie nieumytej podłogi. Preparat charakteryzuje się silnym działaniem, dzięki czemu nie trzeba ich szorować. 
  • Środek do czyszczenia kabin i wanien  to skuteczny preparat, który usuwa zacieki z mydła i osady z kamienia
  • Impregnat do kabin prysznicowych i ceramiki – zapewnia długotrwałe cieszenie się z efektów impregnacji. Szyb nie trzeba osuszać po każdym prysznicu, ponieważ woda sama skrapla się i spływa.

Środki czyszczące do kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, które najczęściej skupia wszystkich domowników przy wspólnych posiłkach lub ich przygotowywaniu. Zwykle kuchnię utrzymuje się w czystości, a naczynia i inne elementy wyposażenia są czyszczone na bieżąco. To miejsce w domu, które wymaga najczęstszego i bardzo dokładnego czyszczenia, ponieważ jest spore nagromadzenie bakterii. 

  • Środek do czyszczenia kuchenek i płyt – idealny do usuwania uporczywych zabrudzeń spowodowanych przypaleniem. Preparat czyszczący powierzchnie kuchenek i płyt indukcyjnych lub ceramicznych. Najważniejsze, aby preparat nie rysował powierzchni
  • Preparat do czyszczenia piekarnika – skuteczny środek do czyszczenia trudnych zabrudzeń i przypaleń piekarnika.
  • Środek do czyszczenia i impregnacji płytek – aby płytki ścienne i podłogowe nie chłonęły brudu pochodzących z żywności na przykład czerwonego wina. 
  • Uniwersalny środek do czyszczenia kuchni– to preparat, który jest niezwykle pomocny w usuwaniu gromadzącego się tłuszczu i brudu z blatu, stołu i innych kuchennych powierzchni. Zwykle pochodzenia naturalnego, bezpiecznego w kontakcie z żywnością. 

Wyświetlanie 1–12 z 64 wyników

Shopping Cart