impregnat do prysznica

Czym impregnować szyby prysznicowe?

Nie od dziś wiadomo, że najmniej chętnie czyszczonym pomieszczeniem w domu jest łazienka. To tutaj bowiem największe działanie ma woda, która dosłownie wszędzie zaznacza swoje miejsce. Nie ma wątpliwości, że powierzchnie takie jak szyby kabiny prysznicowej, a także ceramika chętnie przyjmują osad z kamienia. Są trudne zarówno w czyszczeniu jak i w utrzymaniu czystości. Powierzchnie takie jak armatura mocno się brudzą, posiadają liczne zakamarki oraz miejsca gromadzenia się brudu. Osady zarówno z wody jak i mydła powstają niemalże po każdym użytkowaniu kabiny prysznicowej, a w przypadku użytkowania przez większą ilośc osób problem staje się coraz większy. Utrzymanie nienagannej czystości w łazience łączy się z częstym jej myciem.

nanotechnologia -impregnacja zapobiegająca wnikaniu brudu

Impregnaty w Nonotechnologi zapewniają brak wchłaniania zanieczyszczeń w szyby oraz armaturę łazienkową.

Impregnat do kabin prysznicowych zapewnia swobodne spływanie wody po szybie. A to za sprawą gładkiej powierzchni, która umożliwia swobodne spływanie wody. W efekcie woda zbiera również osady jak i mydliny, co sprawia, że cała łazienka jest czysta na dłużej, a ewentualne czyszczenie jest jest o wiele prostsze.

Wszystko za sprawą nanocząsteczek, będących w składzie impregnatu do szkła, które wnikają w strukturę materiałów i tworzą niewidoczną powłokę. Inteligentna powłoka hydrofobowa jest odporna na ścieranie oraz detergenty zwykle używane w łazience.

Impregnty do kabin prysznicowych to nie tylko ochrona szkła, ale również ochrona powłok armatury łazienkowej. Dzięki temu, czyszczenie łazienki jest prostsze i przyjemniejsze. Ale to nie wszystko, powłoki hydrofobowe świetnie sprawdzają się w przypadku płytek ceramicznych. Środki czystości oparte na nanotechnologii zwykle mogą pochwalić się właściwościami antybakteryjnymi i grzybobójczymi.

Impregnacja kabiny prysznicowej – powłoka hydrofobowa i nanotechnologia

Używamy mnóstwa różnych środków do czyszczenia łazienki, a w szczególności prysznica. Duże, przeszklone prysznice goszczące w nowoczesnych domach wyglądają schludnie, jeśli odpowiednio o nie dbamy. Zabezpieczenia i impregnacja szkła to idealny sposób na piękny i długotrwały efekt w łazience.

Osady związane z gromadzeniem się wody na szybie, mydeł oraz szamponów są niezwykle trudne do usunięcia. Żmudne czyszczenie kabin prysznicowych z kamienia, jest niezwykle czasochłonne, a niejednokrotnie efekt nie jest zadawalający. Warto więc zadbać o to, aby przywrócić szybom odpowiedni blask i przejrzystość. Aby kabina prysznicowa była zawsze czysta, należy ją zabezpieczyć powłoką IMPREGNATEM DO KABIN PRYSZNICOWYCH I CERAMIKI NANOBAUER SHOWER PROTECT 

impregnat do kabin prysznicowych – wygodne czyszczenie szyb

Impregnat do kabin prysznicowych i ceramiki posiada inteligentny system radzenia sobie z osadami kamienia oraz mydlin. Naniesiona powłoka sprawia, że wszystko sprawnie spływa po szybie kabiny prysznicowej. Zdarza się jednak, że powstają najdrobniejsze kropelki wody, które są zbyt lekkie, aby same spłynęły. Wtedy stosujemy słuchawkę prysznicową i strumieniem ściągamy nawet te najmniejsze kropelki.

Czasem zdarza się, że najmniejsze kropelki pozostaną na powierzchni szyby, wtedy należy wziąć suchą ściereczkę i zetrzeć wodę. Impregnaty zapewniają szybkie radzenie sobie z usuwaniem ewentualnych zanieczyszczeń. Po zaimpregnowaniu szyba kabiny posiada właściwości samoczyszczące.

impregnat do prysznica

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart